I dedicate my world to Marilyn Manson..část 3

9. února 2010 v 11:45 | Posted by your shadow,your fucking bitch Lilly |  I dedicate my world to Marilyn Manson
Hi guys..tak dneska píšu 3.část IDMWTMM..zkratka k "I dedicate my world to Marilyn Manson" prostě dneska to bude o naší stupidní třídě..
**
Takže přijímačky na gympl zvládne každj debil..ale naše třída je obvzlášť banda dementů...S těma kreténama se nesnáším už 4 roky...o tý doby co jsem nastoupila na gympl..fakt děs a hrůza...a oni mě taky nesnáší.takže je to oboustanné..
A nejsem sama,kdo je nesnáší..my holky..který držíme při sobě,tak se shodneme,že to jsou dementi..ale ty 2,o kterých jsme si myslely,že budou normální,tak jsme se zpletly! Jsou to normální děv**!!! FAkt a to doslova..která holka se nechá před třídní ošahávat takovýma idiotama?
No a dneska to mělo pokračování..Do výtvarky jsme měli udělat reklamu na reklamu..dobrý téma,ne? XD Tak jsem s kámoškou na tom makala asi hodinu..dneska jsem to přinesla na flashce a když to ti zku**** idioti vyděli,říkali,že je to trapné...chtěla jsem jim něco říct,ale učitelka mě zastavila a pochválila nás před celou třídou a my dostaly za 1 a oni za 5..pak se já budu smát v pololetí,když oni dostanou za 3 z výtvarky..a dostalo mě,že po 4.letech ti debilové neví,jak se jmenujeme! To je vrchol tohleto..oni v životě nepoužili snad ten svůj mozek,nebo co?
Tímhle si hošánci rozpoutali válku..mě to urážení mé osoby a mých kámošek už fakt nebaví..chtěj válku? Mají jí mít..jestli si myslí,že jí vyhrajou,tak jsou na omylu..a jestli si myslíte,že si o sobě myslím hodně,tak nemyslím...
Tohle jsou holá fakta...já už nemíním sedět v koutě a nechat se urážet..prostě ne! snášely jsme to s holkama 3 roky a už nás to nebaví...teď jdeme do války...a srát se s nima fakt nebudeme..
příklad:Nedávno mě a jednoho kluka měla učitelka zkoušet z biologie..a toho kluka taky mc nemusí...no a ten jeden ču*** řekl,že máme být zkoušení..a on měl být taky..ale já nejsem taková svině,abych ho nahlásila,když vím,že to neumí..sice jsem to uměla,ale ne všechno..takže jsem scyhtala za 3..ale je to sviňárna toto..Vím,že kluci jsou v myšlení o 2 roky pozadu..a i tak nechápu,jak nemohli takovou jednoduchou reklamu,nepochopit! Ta reklama je dělaná pro teenagery..ale asi jsem zapomněla,že oni jsou děti..
S pozdravem
~Ml.Lilly Lecter~
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.